Крафтові сири, які обов'язково потрібно спробувати!

Пропонуємо Вашій увазі підбірку елітних крафтових сирів, які обов'язково потрібно спробувати. Дізнаємось їх основні особливості та злегка заглибимось в історію походження цих неперевершених смаків.

Горгонзола — м'який італійський сир з благородною пліснявою. Його феєричний смак точно не залишить Ваш байдужими. Цей сир вважається одним з найстаріших видів сирів з цвіллю. Назва походить від невеликого поселення в Італії, де місцеві жителі протягом багатьох століть виготовляють цей особливий сир, з насиченим гострим пікантним смаком. Цей продукт підкорить навіть найвимогливіших гурманів своїм неповторним смаком.

Ще одним представником благородних сирів є Камамбер. Цей м'який сир з білою пліснявою походить родом з Франції. Добре дозрівший Камамбер має рідку танучу середину, а ззовні пікантну скоринку, такий сир вважається найбільш цінним. Його незабутній ніжний злегка гострий та водночас солодкуватий смак надасть Вам яскраву гаму відчуттів. Якщо запекти цей сир у духовці, він стане ще ароматніший.

Рікотта — ніжний вершковий сир, виготовлений з молочної сироватки, є популярним компонентом багатьох вишуканих десертів. Традиція виготовлення цього італійського сиру дуже давня, його споживання навіть зображено на картині Вінченцо Кампі 1580 року. Рікотту можна також використовувати для приготування гарячих страв, лазанья приготована з додаванням Рікотти, вразить Вас своїм насиченим смаком.

Не менш смачними є і тверді види сирів. Зокрема, сир Качаковалло, що походить із Сицилії, у свої витоках виготовлявся лише у цьому регіоні, та вже звідси розповсюдився по всій Італії. Він має особливу овальну форму з перетяжкою зверху. Цей смачний та ситний сир має у своєму складі багато корисних речовин. Качаковалло має високий вміст білка, кальцію та фосфору, а також вітаміни А та В2.

Тет де Муан — це швейцарський сорт напівтвердого сиру, що дослівно перекладається, як «Голова Ченця». Близько 800 років тому цей сир був створений монахами за стародавнім рецептом. Важається, що саме сиром вони платили земельний оброк. Також він виконував роль грошового еквіваленту. 

Сир Голова Ченця не нарізають, а зішкрібають тоненькою стружкою. Особливо розкриває свій смак у композиції з білим сухим вином. Істинний гурман, що розуміється в ексклюзивний сирах, ніколи не відмовиться знову насолодитись його неперевершеним смаком.

Усі ці крафтові сири та деякі інші види, Ви можете замовити на сайті сімейної сироварні «Коза-за». Купуйте натуральні корисні сири домашнього виробництва у нас.

Ви отримаєте широку палітру смакових відчуттів, спогади про які, ще довго не покидатимуть Вас!