Смачний елітний сир та вино: як підібрати вдале поєднання

Ця стаття присвячується усім любителям сиру та вина.  Погодьтесь, що таке поєднання, є дуже гармонійним.  Смак кожного з них чудово підкреслює та доповнює один одного. Чи знаєте Ви коли розпочалась така традиція?

Люди далеко не завжди поєднували ці два продукти. Вважається, що започаткував таку традицію Людовік XVI, коли під час подорожі у місті Варен йому запропонували таке частування. Це поєднання королю дуже сподобалось та з того часу почало набирати популярності. Принаймні так говорить легенда.

Щоб вдало підібрати до вина смачний елітний сир , потрібно знати, які їх види добре поєднуються. У парі з правильним сиром, вино ще краще розкриває свій смак. Вдало підібрати ці продукти не завжди вдається, фахівці виділяють деякі традиційні поєднання.

У першу чергу радять поєднувати їх за витримкою: складний букет витриманих вин - до старих витриманих сирів насиченого аромату. Така порада є доречною, оскільки довго витримане вино може пригнічувати смак ніжного сиру і навпаки молоде вино може загубитись на фоні більш сильного сиру.

Ще однією простою порадою є вибір вина та сиру, які родом з одного і того ж регіону. Однак,  комбінація цих продуктів з різних регіонів теж може стати чудовою партією. Їх можна поєднувати двома способами. Перший — щоб вони один одного доповнювали ( наприклад, обирати вино та сир з підвищеною кислотністю), другий — щоб вони контрастували ( солодке вино і гострий сир).

До білих вин краще обрати сир з ніжною текстурою, а до більш терпких червоних — тверді витримані солонуваті сири. Рожеві вина будуть гарним поєднанням з більш нейтральними сирами.

Десертні солодкі вина чудово поєднуються із сирами з блакитною пліснявою, такими як Дорблю,  Рокфор та Горгонзола. Ігристі вина вирізняються своєю легкістю, тому до них краще підійде ніжний м'який сир, такий, як Брі чи Камамбер. Ці сири також підійдуть до білих сортів вина у яких домінують кислинка та цитрусовий післясмак.

До сирів з пікантним або солоним смаком  подають кріплені вина, а до напівтвердих сирів варто подавати легкі червоні або білі напівсухі і сухі вина з яскравими фруктовими нотками. До солонуватих козячих сирів добре підходять вина з хорошою кислотністю та фруктовим ароматом. До сиру Качаковалло  чудово підійде молоде, не надто терпке червоне вино.

Щодо поєднання вина та сиру можна давати багато порад, однак вибір за Вами, куштуйте різні варіанти та обирайте свій ідеальний. Замовляйте елітні сири на сайті крафтової сироварні «Коза-за» та насолоджуйтесь гармонійною комбінацією довершених смаків вина та сиру!