Крафтова сироварня: переваги домашнього виробництва

У чому ж переваги  крафтового сироваріння перед промисловим виробництвом сиру? Кожен, хто хоч раз куштував справжній органічний домашній сир знає, що його смак просто неможливо порівнювати зі звичайним магазинним.

У процесі промислового виробництва сир виготовляють величезними партіями, тому стає зрозумілим, що особливу увагу приділяти кожному продукту просто неможливо. Крафтова сироварня, в першу чергу, ставить акцент не на кількість, а на якість. Сировар плекає кожен шматочок сиру, процес виготовлення відбувається з особливою увагою та турботою, дотримуючись усіх етапів технологічного процесу.

А що вже говорити про користь домашнього сиру? Стародавні греки та римляни навіть вважали, що цей продукт подарований людям самими богами, така вже велика його цінність. Справжній домашній сир не тільки позитивно впливає на травлення, а й є таємницею краси і довголіття. Виготовлений з натурального молока без хімічних компонентів він сприяє збереженню здоров'я та здійснює на нього лише позитивний вплив.

Мало хто з крафтових сироварів повністю розкриває секрет виготовлення свого довершеного продукту. Так і має бути, адже це надає його неповторному смаку ще більшої таємничості. Складається враження ніби цей сир і справді цілющий та вироблений зі сприяння вищих сил та використання чарівних заклинань.

Якби там не було, щоб виготовляти елітний сир потрібно бути дійсно особливою людиною та з усією душею ставитися до цього непростого процесу. Потрібно мати велике терпіння, щоб отримати сир довгого терміну визрівання. Саме "час" є невід'ємним помічником у сироварінні, адже дозволяє отримати продукт, який має таку яскраву та багату гаму післясмаків. Таким сиром можна насолоджуватись вічно.

Зберіганню сирів також приділяється величезна увага, адже його користь та смак у великій мірі залежить і від цього. На відміну від промислового сиру, крафтовий  більш вибагливих та вимагає особливих умов зберігання. Цей етап теж є не мало важливими, адже потрібно не зіпсувати продукт непідходящими для нього умовами.

Сири промислового виробництва ж навпаки, мають у своїй рецептурі багато хімічних сполук, які дозволяють продукту довгий час зберігатись на полицях магазинів. Однак, такі компоненти здійснюють не найкращий вплив на наше здоров'я. Крафтові сири виготовляють з органічної сировини, ставлячись до всіх технологічних процесів, а також до умов зберігання з особливою увагою.

Якщо Ви теж бажаєте спробувати екслюзивний домашній сир, тоді ця мрія може стати реальністю. Замовити елітний крафтовий сир, виготовлений на сімейній фермі з особливою любов'ю, Ви можете на нашому сайті.

Насолоджуйтесь і Ви цим неперевершеним смаком!